تعریف هویت، مهمترین پارامتر هر کسب و کار موفق است

فلسفه وجودی آمیرال

واژه ی آمیرال به معنای دریاسالار است و گروه مشاوره مدیریتی آمیرال، پاسخی امن برای اقیانوس پرتلاطم کسب و کارهای ایرانی…
با نگاه کوتاهی بر لگو گروه آمیرال پی می بریم که این گروه مشاوره با تفکری مبتنی بر سودآوری مالی، رشد ذهنی و حرفه ای و تعالی معنوی، همواره بر آن است که با حمایت از صاحبان کسب و کار در جهت عبور از کوه ها، چالش ها و موانع حاضر در اقیانوس پرتلاطم کسب و کارها در ارائه ی خدمات مشاوره مدیریتی پیشرو باشد تا افق های نوین و دور از دسترس را برای کسب و کارهای ایرانی و استارت آپ ها نمایان نماید.

AAEAAQAAAAAAAAIVAAAAJDdhMGFlY2NjLWU3ZjgtNDhjNi05YzNhLTZiZWE0MmYxYzBlNAa 180x180 - فلسفه آمیرال

بنده مرتضی راستگو از علاقه مندان برنامه نویسی اندروید هستم و به عنوان مشاور و مدرس توسعه اپلیکیشن اندروید با تیم های توسعه نرم افزار های موبایل کشور عزیزمان همکاری می‌کنم.
استفاده از جدید ترین متدهای توسعه و تست نرم افزار و بهترین ابزارهای لازم برای تولید اپلیکیشن های اندرویدی از شاخص های فعالیت های بنده است.

اعتقاد دارم که برنامه نویسی علاوه بر تخصص یک هنر است که نیازمند نظم فکری مبتنی بر مدل های روز می باشد.

.

.

.

.

.

.

.

آمیرال را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

.

photo 2019 01 28 21 59 37 180x180 - فلسفه آمیرال

بنده اشکان انصاری از علاقه مندان علم مدیریت هستم و به عنوان مشاور برندینگ و توسعه کسب و کار با کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کشور عزیزمان همکاری می‌کنم.
در کسب و کارها با استفاده از ابزارهای مدیریتی و یکپارچه، سودآوری را افزایش می‌دهم و ایجاد زیرساخت در جهت توسعه پایدار کسب و کار را هنر خود می‌دانم.
اعتقاد دارم که تخصص گرایی و شوق رسیدن به هدف، آینده ی کسب و کارهای شخصی و سازمانی را رقم می زند و بنابر رسالت خود بر محتوای این سایت نظارت کامل دارم.

قدردان همکاری با متخصصان این صنعت هستیم

همکاری با آمیرال

گروه آمیرال به منظور ارتقا خدمات مشاوره خود به صاحبان کسب و کار ایرانی از افراد متخصص و با تجربه مرتبط در موارد ذیل دعوت به همکاری می نماید.

  •  دیجیتال مارکتینگ
  • گرافیک
  • همکاران فعال در حوزه مشاوره کسب و کار